خانه / پنیر گوسفندی / فروش پنیر لیقوان گوسفندی در ایران

فروش پنیر لیقوان گوسفندی در ایران

فروش پنیر لیقوان در تبریز با مرکز فروش اصلی با هدف کنترل کردن شرایط قیمتی محصولات فعالیت می کند و در تلاش است که محصولات با بهترین کیفیت در عین مناسب ترین قیمت در بازارهای فروش عرضه شوند و از این طریق اعتماد و رضایت مشتریان را جلب کنند و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهند کرد.

تولید پنیر لیقوان ایرانی

پنیر لیقوان که اصیل ترین خانواده پنیر در ایران شناخته می شود به خودی خود انواع مختلفی دارد. در کشور ایران کمتر کسی را خواهید یافت که این نوع پنیر را در برنامه غذایی هفتگی خود نداشته باشد. پنیر لیقوان ایرانی با طعم لذیذ، رایحه ی خوش، خواص فراوان و … در خانه های ایرانی محبوب می باشد و به همین سبب تقاضای بالایی نیز دارد.
تولید پنیر لیقوان ایرانی در سال های اخیر به شکل صنعتی انجام می شود و به همین دلیل محصولات دارای نشان تضمین سلامت و کیفیت می باشند و به همین سبب در بازارهای صادراتی نیز حضور خوبی به عمل آورده اند.

فروش پنیر لیقوان

خواص پنیر لیقوان گوسفندی

همانطور که از نام پنیر لیقوان گوسفندی بر می آید این محصول از شیر گوسفند تولید شده است و به همین سبب از جهت ارزش غذایی بسیار غنی می باشد. پنیر لیقوان گوسفندی دارای درصد بالایی کلسیم، املاح معدنی و ویتامین ها می باشد و به همین سبب متخصصان تغذیه توصیه می کنند که این پنیر را در برنامه غذایی هفتگی خود (به میزان متعادل) جای دهید و از این طریق از بسیاری از امراض جلوگیری، و بسیاری از بیماری ها را به شکل طبیعی درمان کنید.

فروش پنیر لیقوان

مرکز فروش پنیر لیقوان فعال در سراسر ایران

مراکز فروش عمده با جلب اعتماد مردم از طریق به دست داشتن نبض بازار، بازار داغ و فعالی دارند و خرسندیم که اعلام داریم بازار تولید و فروش لبنیات در ایران به شکل کاملا خودکفا فعال می باشد و مشتریان حامی محصولات داخلی هستند و همین موضوع اصلی ترین دلیل رونق چرخه ی تولید لبنیات خصوصا انواع پنیر در ایران است.

فروش پنیر لیقوان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس خلیلیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09149081305
شماره تلفن ثابت:04133308204
پست الکترونیکی: labanaradairy@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پنیر لیقوان

قیمت پنیر لیقوان گوسفندی اصل

قیمت پنیر لیقوان گوسفندی اصل در مقایسه با کیفیت بالای این محصول در مناسب ترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.